RC Depronowce   ...i nie tylko ...


wersja z 23-06-2004

 

Startowa / Home modele filmy informacje mapa serwisu archiwum
W hali
Na dworzu
Dla modemowców
Od Jarka

cokolwiek o mnie
i o mojej pracy

(poza modelarstwem RC)

 

 

Filmy ... filmy ... filmy ...

Część z filmów zamieszczonych na tych stroniczkach znajduje się tu dzięki uprzejmości Jarka Hajduka (filmy Jarka trafiają teraz na oddzielną stronę), pozostałe zostały nakręcone moją kamerką przez kibiców i współlataczy, ew. przeze mnie. Niektóre (np. Pronto II w balonie i na Polach Wilanowskich) były poddane obróbce za pomocą prostego programu do nieliniowego montażu video. Ze względu na rosnącą liczbę filmów podzieliłem tą część serwisu na trzy działy: filmy z latania w hali (może właściwiej byłoby powiedzieć - pod dachem - bo latamy na kortach tenisowych krytych balonem), filmy z latania na świeżym powietrzu oraz wybrane filmy lub ich fragmenty poddane mocnej kompresji - specjalnie dla modemowców.

Dodatkowo filmik ze zorganizowanej przez warszawską modelarnię Jary pod wodzą Rafała Rajewskiego wystawy modelarskiej (ale nie dla modemowców ;o) - 50MB).

Film (20 MB wmv) z zawodów młodzików w klasie F1N w Zielonce (zobacz też fotki). 


I coś już troszkę luźniej związanego z głównym tematem tych stron - film (8,4 MB divX4) z pokazu akrobacji w wykonaniu Marka Szufy w czasie Pikniku w Góraszcze w 2002r.